www.otokzakladov.com

Dobrodošli na ustvarjalnem forumu.
Danes je 24 Apr 2024, 08:35

Vsi časi so UTC [ DST ]




Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 298 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 30  Naslednja
Avtor Sporočilo
OdgovorObjavljeno: 07 Sep 2009, 23:48 
Odsoten
Otoški jajček
Uporabniški avatar

Pridružen: 07 Sep 2009, 14:28
Prispevkov: 38
DarjaD napisal/-a:
iii kake kjuti mucke.
Fimo je zame sicer znanstvena fantastika, lahko pa naštrikam nekaj takšnih (malo manjših), samo žal ne do 29.8.
Slika

vixi napisal/-a:
DarjaD, jaz sem navdušena nad štrikančki, sploh ko sem videla da se na tvoji fotki muc igra z njo. Mislim, da bi tudi tole šlo, morda bi celo stvar malce nadgradili, priskrbeli bi mačjo meto in bi jo natlačila med filo in bi nastal neke vrste mini kicker. Nekateri mački so čisto ubrisani na meto. Jaz te bom nafehtala še za navodila, če niso prezapletena... Ko sem jih zagledala, me je prijela štrikalna mrzlica... spet :D

Točno na to sem tudi jaz pomislila! Mačje mete imamo pa tudi kar nekaj na zalogi. Tudi ta "linija izdelkov" bi bila zakon! :x


Na vrh
 Profil  
Odgovori s citatom  
OdgovorObjavljeno: 07 Sep 2009, 23:51 
Odsoten
Otoški jajček
Uporabniški avatar

Pridružen: 07 Sep 2009, 14:28
Prispevkov: 38
mojcej napisal/-a:
za mejhen motivacije ;)

sem še ena izmed tistih, ki mi ne bo uspelo narediti malih muckov za srečo.
sem pa dokončala dve ploščici, pa drobiž novih je uspel nastati in čaka na oddajo. upam da prinesejo kakšen €...

Slika


... in v največjem dežju je šla tablica Best Friends! :x Kot sem že mojcej povedala (srček si, res), taki mali motivi z napisi (verzi, slogani...) so ponavadi najbolj pritegnili.


Na vrh
 Profil  
Odgovori s citatom  
OdgovorObjavljeno: 08 Sep 2009, 00:03 
Odsoten
Otoški jajček
Uporabniški avatar

Pridružen: 07 Sep 2009, 14:28
Prispevkov: 38
Bradačkine stvaritve so itak zakon :x , mravljica, tvoje pujske bi pa morala čez par let verjetno že s povečevalnim steklom gledat! Kako ti uspe narest tako majhne? Neverjetna si! :x Pa tvoji obeski za mobitel so bili občudovani...

Mily napisal/-a:
Jaz sem tudi z veseljem pristopila in se javila za poslikavo krožnikov:

Slika
Slika

in še sledijo....


Da o teh prelepih skledah ne govorim! Prav vsak jih je občudoval, tista s prve slike z muco z zavitim repom pa je že našla novo lastnico. :x Sicer sem si že jaz začela malo kupčkat, pa mi niso pustile... :-w
Mily, upam, da v prihodnje še lahko računamo na kakšno tvojo unikatno stvaritev! :ymhug:


Na vrh
 Profil  
Odgovori s citatom  
OdgovorObjavljeno: 08 Sep 2009, 00:12 
Odsoten
Otoški jajček
Uporabniški avatar

Pridružen: 07 Sep 2009, 14:28
Prispevkov: 38
mka napisal/-a:
tele mačetine že zapuščajo republiko zadrečko in lovijo svoje repke proti mačjelovki :D

Slika


vixi napisal/-a:
Mka! Tvoje slike slike? Moram Evo poklicat, nujno rabim tistega spodnjega levega... nujno!


Fenomenalno! :ymapplause: Eva jih še ni držala v rokah (če ne bi spet kupčkala, sem se tudi v tega zapičila... :-? ), tako da se boš morala kar s Petro zmenit, če so že pri njej.
mka, je bilo poslano po pošti, na društven naslov ali k Petri? Da vem, kam bezat... :x


Na vrh
 Profil  
Odgovori s citatom  
OdgovorObjavljeno: 08 Sep 2009, 00:17 
Odsoten
Otoški jajček
Uporabniški avatar

Pridružen: 07 Sep 2009, 14:28
Prispevkov: 38
bolha napisal/-a:
Smo imeli na začetku obe verziji, slovensko "Ujemi me, če moreš" in angleško "Catch me if you can". V angleščini smo dali predvsem zato, ker smo majčke prodajali na mačji mednarodni razstavi in so jih tujci kupovali. Zakaj tudi tokrat nista obe verziji ne vem, vem pa da smo zadnji "ta star" ponatis majic dali samo v angleščini, ker smo gledali na stroške. Drugače pa imam jaz majčko "Ujemi me, če moreš". :p :D

Moram pa si še to vixijino izvedbo nabavit, samo številko moram pogledat, katero imam. Mi je pa črna zakon. :ymapplause:


Mislim, da so bile samo tiste, ki smo jih dali zase tiskat s slovenskimi napisi, za prodajo so bile vse v angleščini. Se strinjam, da bi lahko več uporabljali slovenščino, ampak smo se tako odločili ravno zato, da poenostavimo zaradi širokega kroga potrošnikov. Mogoče v prihodnosti pa le... :)


Na vrh
 Profil  
Odgovori s citatom  
OdgovorObjavljeno: 08 Sep 2009, 00:22 
Odsoten
Otoški jajček
Uporabniški avatar

Pridružen: 07 Sep 2009, 14:28
Prispevkov: 38
Sonja68 napisal/-a:
Jaz bi tudi majčko s slovenskim napisom :x :x če jih sploh delajo v moji velikosti :ymblushing: :ymblushing: :ymblushing: :ymblushing:

Takle pa je moj prispevek, samo še do Vixi ali Eve ga moram spravit:

Slika

Slika

Slika


Tole bi šlo tudi na moj kupček... :x Takihle blokcev bi bili tudi zelo veseli, ampak me malo skrbi, ker vem, da si ful dela vložila vanj :x


Na vrh
 Profil  
Odgovori s citatom  
OdgovorObjavljeno: 08 Sep 2009, 00:24 
Odsoten
Otoški jajček
Uporabniški avatar

Pridružen: 07 Sep 2009, 14:28
Prispevkov: 38
gumbek, tudi tvojih luštnih copatkastih muckov bomo zelo veseli! :x


Na vrh
 Profil  
Odgovori s citatom  
OdgovorObjavljeno: 08 Sep 2009, 00:33 
Odsoten
Otoški jajček
Uporabniški avatar

Pridružen: 07 Sep 2009, 14:28
Prispevkov: 38
pižu napisal/-a:
jaz sem pa šele zdaj videla to temo :(
a je to še aktualno? če je, pa če bom uspela, bi tudi jaz naredila kako mačko iz fima. a lahko to potem pošljem po pošti? kaj pa barve? a morajo biti realne, al je lahko mačka tudi npr. roza itd.?
se opravičujem, če je to kje že napisano, sem bolj na hitro preletela temo in nisem zasledila.
aja, pa še to- a mora bit mačka narejena točno na tak način, kot je prikazano nekaj strani nazaj, ali lahko rep pa ušesa potem gor dodam- da ne kar izpeljem iz kroglice, ker mi ne uspeva najbolje?

pižu, lahko so povsem tvoje, posebne... Ljudje smo različni, okusi tudi... Pravzaprav so tudi mačke posebne, vsaka na svoj način, pa si vseeno zaslužijo svoj dom! :x

Upam, da nisem kaj izpustila, če sem, me kar pocukajte. ;)
In na koncu še enkrat hvala, hvala, hvala! :ymhug: Vsem, ki pomagate! :ymhug: Ni veliko takih, ki bi bili pripravljeni nesebično darovati v dobrodelne namene. :x


Na vrh
 Profil  
Odgovori s citatom  
OdgovorObjavljeno: 08 Sep 2009, 05:38 
Odsoten
Otoška putka
Uporabniški avatar

Pridružen: 01 Apr 2009, 12:19
Prispevkov: 459
o, super. potem se bom pa lotila dela :) .
zanima me samo še do kdaj imam čas in če lahko potem to pošljem po pošti?

_________________
http://ivanjscicaustvarja.blogspot.com/


Na vrh
 Profil  
Odgovori s citatom  
OdgovorObjavljeno: 08 Sep 2009, 06:37 
Odsoten
Otoška putka
Uporabniški avatar

Pridružen: 01 Apr 2009, 20:30
Prispevkov: 398
Kraj: Jelenče
aveva - moji še niso mogli bit, ker žal še niso prišli do vaše stojnice. :( Še kar doma predejo. :x Naslednjič pa bodo že z vami. Pa upam, da jih do takrat rata še vsaj enkrat toliko. ;)
Sem pa vesela, da je povpraševanje zanje.

_________________
Moj album
Marnino veselje


Na vrh
 Profil  
Odgovori s citatom  
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 298 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 30  Naslednja

Vsi časi so UTC [ DST ]


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 16 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Išči za:
Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Group