www.otokzakladov.com

Dobrodošli na ustvarjalnem forumu.
Danes je 19 Mar 2024, 09:46

Vsi časi so UTC [ DST ]




Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 11 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Avtor Sporočilo
OdgovorObjavljeno: 22 Okt 2016, 08:49 
Odsoten
Otoška kokoška
Uporabniški avatar

Pridružen: 24 Feb 2009, 22:53
Prispevkov: 661
Kraj: Velenje
Mamči, tudi jaz se najdem v zgornjem zapisu in sem stara otočanka. Tanja me je že preko zasebnega sporočila vprašala, če bi sodelovala pri ponovni obuditvi izdelave stekleničk. Seveda sem bila takoj za to. In prvi naslov za obuditev akcije je seveda otoček, rojstni kraj stekleničk. Ne razumem tvojega "napada". Res se že dolgo ni delalo stekleničk in razlogov je najbrž več, a glavni je po moje ta, da ni bilo prave voditeljice oz. vzpodbude s strani določene osebe. Pri vsakem projektu mora biti nekdo "šef", gonilna sila, tisti, ki "tečnari", ... sicer stvar kar zamre. In glede na tvoj zgornji zapis, se imaš ti za šefico, torej bi lahko vsake toliko na otoček napisala: "Alo, koke, a boste naredile kakšno stekleničko? Kadarkoli jo lahko pošljete na moj naslov, jih zbiram čez celo leto. Vsake bom vesela." Pa nisi. Ne razumem tvoje jeze, ker je to pač naredila Tanja. eden pač mora začeti. In pišeš, da bi te morala Tanja o svojih namerah obvestiti. Pa saj ravno to je naredila tukaj. Vse je obvestila o svoji ideji in pričakuje odgovor, predlog, pomisleke. Vse je dobrodošlo v primernem tonu. Glede sodelovanja z društvom bi tudi lahko napisala, da po tvojem mnenju ni potrebno, ker imaš že ti napeljano mrežo ljudi, ki ti omogočajo delitev stekleničk bolnikom. Ne pa, da hoče predati stekleničke nekomu drugemu.

lp :)

_________________
Nikoli se ne kregajte z idiotom, spravil vas bo na svoj nivo in premagal z izkušnjami.


Na vrh
 Profil  
Odgovori s citatom  
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 11 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2

Vsi časi so UTC [ DST ]


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 0 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Išči za:
Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Group