www.otokzakladov.com

Dobrodošli na ustvarjalnem forumu.
Danes je 28 Mar 2024, 13:49

Vsi časi so UTC [ DST ]




Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 298 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 30  Naslednja
Avtor Sporočilo
OdgovorObjavljeno: 30 Avg 2009, 11:36 
Odsoten
Otoška kokoška
Uporabniški avatar

Pridružen: 01 Apr 2009, 10:52
Prispevkov: 514
Kraj: Logatec-Ljubljana
Jaz sem čisto brez besed :-o Res.
Zdaj vidim, da nisem nikjer napisala, da me zadnji teden sploh ne bo :ymblushing: Mojmojček hvala ker si vskočila :x posebej zato, ker vem, da res nimaš časa. Presenetile ste me pa tako, da me je skoraj odneslo iz hlač :-o

Mojcej polhn kufer te imam s pritoževanjem! Ploščice so fenomenalne :ymparty: Resno. Hehe, še posebej za to, ker vem, da jo narediš v potokih potu in jo potem gledaš in barvaš in popravljaš in.. več ko jih bo, manj boš trpela zraven :p

Marna, ti si šefica! Žuti mački so očitno res prava inspiracija ;) Popolni so!

Bradačka tebe sploh ne vem če bi omenjala :ymdevil: tvoji srčkonosi mucki so nadkrasni, ptički ... še dobro, da jih mački ne morejo pospraviti #:-s Nehaj s pretirano skromnostjo X( Mačjelovke bodo vesele vseh živalic, ki jih ni treba spravit s ceste, preden so podobne same sebi, če pa zraven še ne lulajo, kakajo, ne puščajo dlak, ne praskajo pohištva... Haha, mislim da sem vse povedala ;)

Mravljica tebi se je odpeljalo in odfecljalo! Niti v sanjah nisem upala pomisliti na tako obsežne kolekcije, donirane iz čistega veselja. Pujski :x in toliko raznih muck :-*

DarjaD, jaz sem navdušena nad štrikančki, sploh ko sem videla da se na tvoji fotki muc igra z njo. Mislim, da bi tudi tole šlo, morda bi celo stvar malce nadgradili, priskrbeli bi mačjo meto in bi jo natlačila med filo in bi nastal neke vrste mini kicker. Nekateri mački so čisto ubrisani na meto. Jaz te bom nafehtala še za navodila, če niso prezapletena... Ko sem jih zagledala, me je prijela štrikalna mrzlica... spet :D

Nadsrečna sem pa, ker sem se spomnila na Petrine poslikave, ko sem zagledala prazne neskončne bele krožnike. Mily, vem, da niti ni na meni, da se ti zahvaljujem, ampak vseeno iskreno hvala, da si prispevala svoje pisane ideje :-* Ker pa spremljam blog, vem da tile niso edini in bom hudo vesela, če pokažeš še ostale krožnike (da jih jaz ne premetavam k sebi in potem lepim tukaj).

Vse, ki ste "zamudile" to stojnico se nikar ne sekirajte. Stojnice bodo še. Upam, da bi v prihodnosti punce uspele nekatere stvari ponuditi tudi na strani (zaenkrat je težava to, da to zahteva hudo ažurnost in nekaj logistike, za kar trenutno nimajo časa, oz. osebe, ki bi to počela).
Jaz sem žalostna, ker sem svoje mucke poslala preden sem šla, pa smo nekaj zamutile z naslovi in mucki niso prišli :( Upam, da se vsaj vrnejo, saj so bili poslani priporočeno in bom jutri prosila za poizvedbo. Včeraj sem šla skozi to temo, pogledala na FB in par blogov in bila iskreno ganjena, ker ste bile tako pridne in predvsem tako pripravljene pomagati. Z Mačjelovko Evo se še nisem nič slišala, tako, da še nimam nobenega poročila iz Mosteca. Vse kar vem je, da so natisnjene nove majčke in meni se zdijo kul B-)


Slika Slika
Slika Slika

_________________
VixiEtsy | VixiFB | VixiIG
You can get more with a kind word and a gun, than with a kind word alone | Al Capone


Na vrh
 Profil  
Odgovori s citatom  
OdgovorObjavljeno: 30 Avg 2009, 14:02 
Odsoten
Otoška kokoška

Pridružen: 01 Apr 2009, 21:56
Prispevkov: 960
Kraj: republika zadrečka
tele mačetine že zapuščajo republiko zadrečko in lovijo svoje repke proti mačjelovki :D

Slika

_________________
http://sanam.moj-album.com/

http://hanzigela.blogspot.com/


Na vrh
 Profil  
Odgovori s citatom  
OdgovorObjavljeno: 30 Avg 2009, 14:06 
Odsoten
Otoška koka
Uporabniški avatar

Pridružen: 01 Apr 2009, 11:19
Prispevkov: 1050
Kraj: Smlednik (okolica)
ooooo, kok so dobri mački. Čist noro :x :x :x :x :x

_________________
http://www.created-by-sonja.com/


Na vrh
 Profil  
Odgovori s citatom  
OdgovorObjavljeno: 01 Sep 2009, 08:22 
Odsoten
Otoška kokoška
Uporabniški avatar

Pridružen: 01 Apr 2009, 10:52
Prispevkov: 514
Kraj: Logatec-Ljubljana
Mka! Tvoje slike slike? Moram Evo poklicat, nujno rabim tistega spodnjega levega... nujno!

_________________
VixiEtsy | VixiFB | VixiIG
You can get more with a kind word and a gun, than with a kind word alone | Al Capone


Na vrh
 Profil  
Odgovori s citatom  
OdgovorObjavljeno: 01 Sep 2009, 09:05 
Odsoten
Otoški jajček
Uporabniški avatar

Pridružen: 18 Apr 2009, 22:53
Prispevkov: 10
:-o Uau, kakšne čudovite stvari ste naredile! Slika Sicer malo spim, kar se tiče Mačjelovke, ampak vseeno HVALA v imenu društva za vsako ustvarjeno lepoto posebej. :ymhug:


Na vrh
 Profil  
Odgovori s citatom  
OdgovorObjavljeno: 02 Sep 2009, 07:06 
Odsoten
Otoška kokoška
Uporabniški avatar

Pridružen: 01 Apr 2009, 11:48
Prispevkov: 523
Kraj: Nadbišec
Tukaj so navodila za štrikane mačore, če je še katero zgrabla štrikalna mrzlica :D
http://geobabe.livejournal.com/227621.html

_________________
Najbolj obogatiš, ko več daš kot dobiš!
http://darjarocnadela.blogspot.com
http://www.facebook.com/sobodelja


Na vrh
 Profil  
Odgovori s citatom  
OdgovorObjavljeno: 02 Sep 2009, 08:18 
Odsoten
Otoška koka
Uporabniški avatar

Pridružen: 01 Apr 2009, 11:51
Prispevkov: 1453
Kraj: Črnomelj
Moram pohvalit mačkice in majčke :x :x :x če mi bo le čas dal, naredim kakšnega :)

Bi pa dala en predlog ... moj Jakob zelo rad heca mucke in pred njimi teče s špago in ves čas vriska - DAJ ME OJEMI!!! Kaj če bi angl. napis na majčki zamenjala s kakšnim slovenskim?

_________________
moj blog
moj album

Slika Slika


Na vrh
 Profil  
Odgovori s citatom  
OdgovorObjavljeno: 02 Sep 2009, 08:33 
Odsoten
Otoška kokoška
Uporabniški avatar

Pridružen: 01 Apr 2009, 10:52
Prispevkov: 514
Kraj: Logatec-Ljubljana
DarjaD hvala! Predvsem so me navodila spravila v dobro voljo :D Vsaj enega bom naredila zagotovo, potem bom pa videla kako mi gre štrikarija. Najprej se moram pa izkopat iz ploščic, menda bi bilo fino od nečesa tudi živeti :-s

BojaMoja kar se napisa tiče se zelo strinjam s tabo. Mačjelovke imajo na majčkah že od začetka napisano Catch me if you can in je tako ostalo. Mene v bistvu tudi bolj navdihuje slovenski jezik, ker sem ugotovila, da se da z malo spretnosti lepo spesniti prav vse kar bi človek želel povedati in starejša ko sem, manj slabe se mi zdijo slovenske besede za predmete :p

_________________
VixiEtsy | VixiFB | VixiIG
You can get more with a kind word and a gun, than with a kind word alone | Al Capone


Na vrh
 Profil  
Odgovori s citatom  
OdgovorObjavljeno: 02 Sep 2009, 08:44 
Odsoten
Otoška koka
Uporabniški avatar

Pridružen: 01 Apr 2009, 11:51
Prispevkov: 1453
Kraj: Črnomelj
No, če imajo pa od začetka, pa razumem :D Ampak če bi na mačjelovki slišali mojega Jakoba .... =)) =)) =)) ne bi razmišljali =)) =))

_________________
moj blog
moj album

Slika Slika


Na vrh
 Profil  
Odgovori s citatom  
OdgovorObjavljeno: 02 Sep 2009, 08:47 
Odsoten
Otoško pišče
Uporabniški avatar

Pridružen: 07 Apr 2009, 06:56
Prispevkov: 255
Kraj: Ljubljana
Smo imeli na začetku obe verziji, slovensko "Ujemi me, če moreš" in angleško "Catch me if you can". V angleščini smo dali predvsem zato, ker smo majčke prodajali na mačji mednarodni razstavi in so jih tujci kupovali. Zakaj tudi tokrat nista obe verziji ne vem, vem pa da smo zadnji "ta star" ponatis majic dali samo v angleščini, ker smo gledali na stroške. Drugače pa imam jaz majčko "Ujemi me, če moreš". :p :D

Moram pa si še to vixijino izvedbo nabavit, samo številko moram pogledat, katero imam. Mi je pa črna zakon. :ymapplause:

_________________
http://natashamay.blogspot.si/


Na vrh
 Profil  
Odgovori s citatom  
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 298 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 30  Naslednja

Vsi časi so UTC [ DST ]


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 17 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Išči za:
Pojdi na:  
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Group